دانلود طرح توجيهي توليد صنايع دستي تكميلي و تلفيقي برای ایجاد اشتغال و کسب درآمد

تعداد صفحات : 14 صفحه 

زبان : فارسی

معرفی :

همواره یکی از دغدغه های اصلی صاحبان کسب و کار و کارآفرین، تالیف و تنظیم دقیق و کارآمد، طرح های توجیهی یا برنامه های کسب و کار است.
متاسفانه در کشورمان مرجعی نیست که به صورت کامل به این امر بپردازد و کسانی هم که در این زمینه خبره هستند خیلی تمایلی به آموزش این مساله به سایرین ندارند. این امر باعث می گردد، کسانی که نیاز به تنظیم اینگونه طرحها دارند، یا با پرداخت رقم های گزاف به طرحهای توجیهی دست پیداکنند و یا طرحهایی که می نویسند به جهت وجود اشتباهات علمی یا مالی مورد توجه قرار نگیرد. هرچند گردانندگان این فروشگاه نیز براین باورند که نوشتن طرح های توجیهی، برنامه های کسب و کار و نظایر آن باید بدست متخصصین نوشته شود، اما ارائه نمونه طرح هایی که بتواند یک کارآفرین را از ابتدا تا انتها در مسیر نوشتن طرح هایش یاری نماید خالی از لطف نیست.
برای اولین بار است که طرح ایجاد یک مجموعه “طرح توجيهي توليد صنايع دستي تكميلي و تلفيقي ” به صورت علمی و برپایه برنامه ریزی دقیق ارائه می گردد.
اگر شما هم به دنبال راه اندازی یک مجموعه ای “طرح توجيهي توليد صنايع دستي تكميلي و تلفيقي“هستید که در آن خدمات بسیار عالی به مشتریان ارائه گردد، همچنین سود قابل قبولی عایدتان گردد، این فایل به شما کمک شایانی خواهد کرد.

با این طرح توجیهی یک مجموعه قدرتمند تاسیس کنید و به کسب و کار صنایع دستی بپردازید! در ضمن این طرح توجیهی کاملا قابل پذیرش از بانک و یا موسساتی هستند که آمادگی پرداخت وام و اعتبارات دارند.

مطالبی که در این طرح توجیهی آمده است :

-شرح سرمايه گذاري سرمايه ثابت

– ماشين آلات و تجهيزات توليد

– هزينه هاي ساليانه طرح

-جدول هزینه های استهلاک

– جدول پيش بيني فروش

– محاسبات هزينه تسهيلات مالي

– جدول سرمايه گذاري طرح

– جدول بازپرداخت اصل و سود تسهيلات

– برآورد سرمايه در گردش

– جدول هزينه هاي ثابت و متغير طرح

– جدول شرح عملكرد (سود و زيان) طرح

– جدول تراز آزمايشي طرح

– جدول گردش وجوه نقدي طرح

دانلود طرح توجيهي توليد صنايع دستي تكميلي و تلفيقي

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *